AA0603FR-0713R3L
pregled izdelka
Številka dela: AA0603FR-0713R3L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 13.3 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AA0603FR-0713R3L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA0603FR-0713R3L
Številka dela AA0603FR-0713R3L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 13.3 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5148129 pcs Podatkovni list AA0603FR-0713R3L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AA Odpornost 13.3 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 13.3 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film