AA0603JR-072R7L
pregled izdelka
Številka dela: AA0603JR-072R7L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AA0603JR-072R7L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA0603JR-072R7L
Številka dela AA0603JR-072R7L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5394139 pcs Podatkovni list AA0603JR-072R7L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca AA0603JR-072R7L Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 2.7 Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603 Premaz, tip ohišja Thick Film