AA0805FR-074M02L
pregled izdelka
Številka dela: AA0805FR-074M02L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.02M OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: AA0805FR-074M02L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA0805FR-074M02L
Številka dela AA0805FR-074M02L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.02M OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5059849 pcs Podatkovni list AA0805FR-074M02L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AA Odpornost 4.02 MOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 4.02 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film