AA0805FR-076K34L
pregled izdelka
Številka dela: AA0805FR-076K34L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 6.34K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: AA0805FR-076K34L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA0805FR-076K34L
Številka dela AA0805FR-076K34L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 6.34K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2594466 pcs Podatkovni list AA0805FR-076K34L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AA Odpornost 6.34 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 6.34 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film