AA1206FR-076R34L
pregled izdelka
Številka dela: AA1206FR-076R34L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 6.34 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: AA1206FR-076R34L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA1206FR-076R34L
Številka dela AA1206FR-076R34L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 6.34 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5053945 pcs Podatkovni list AA1206FR-076R34L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija AA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca AA1206FR-076R34L Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 6.34 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 6.34 OHM 1% 1/4W 1206 Premaz, tip ohišja Thick Film