AA1206FR-079K53L
pregled izdelka
Številka dela: AA1206FR-079K53L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 9.53K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: AA1206FR-079K53L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA1206FR-079K53L
Številka dela AA1206FR-079K53L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 9.53K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2268786 pcs Podatkovni list AA1206FR-079K53L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AA Odpornost 9.53 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 9.53 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film