AA1210FR-077M5L
YageoYageo
AA1210FR-077M5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA1210FR-077M5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 7.5M OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: AA1210FR-077M5L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA1210FR-077M5L
Številka dela AA1210FR-077M5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 7.5M OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1661796 pcs Podatkovni list AA1210FR-077M5L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija AA Odpornost 7.5 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 7.5 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film