AA1210JR-074K3L
YageoYageo
AA1210JR-074K3L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA1210JR-074K3L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.3K OHM 5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: AA1210JR-074K3L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA1210JR-074K3L
Številka dela AA1210JR-074K3L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.3K OHM 5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1781414 pcs Podatkovni list AA1210JR-074K3L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija AA Odpornost 4.3 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 4.3 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film