AA1218FK-0716K9L
YageoYageo
AA1218FK-0716K9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA1218FK-0716K9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 16.9K OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: AA1218FK-0716K9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AA1218FK-0716K9L
Številka dela AA1218FK-0716K9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 16.9K OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330590 pcs Podatkovni list AA1218FK-0716K9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija AA Odpornost 16.9 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1812 (4532 Metric), 1218 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 16.9 kOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film