AA2010JK-079K1L
YageoYageo
AA2010JK-079K1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA2010JK-079K1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 9.1K OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: AA2010JK-079K1L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA2010JK-079K1L
Številka dela AA2010JK-079K1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 9.1K OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 977488 pcs Podatkovni list AA2010JK-079K1L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija AA Odpornost 9.1 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 9.1 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film