AA2512JK-07910RL
YageoYageo
AA2512JK-07910RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA2512JK-07910RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 910 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: AA2512JK-07910RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA2512JK-07910RL
Številka dela AA2512JK-07910RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 910 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 378341 pcs Podatkovni list AA2512JK-07910RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija AA Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 910 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film