AC0201FR-07309KL
YageoYageo
AC0201FR-07309KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0201FR-07309KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 309K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: AC0201FR-07309KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0201FR-07309KL
Številka dela AC0201FR-07309KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 309K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6366731 pcs Podatkovni list AC0201FR-07309KL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.05W, 1/20W
Napetost - razčlenitev 0201 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija AC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca AC0201FR-07309KL Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 309k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 309K OHM 1% 1/20W 0201 Premaz, tip ohišja Thick Film