AC0402FR-0782R5L
YageoYageo
AC0402FR-0782R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0402FR-0782R5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 82.5 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AC0402FR-0782R5L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0402FR-0782R5L
Številka dela AC0402FR-0782R5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 82.5 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10840449 pcs Podatkovni list AC0402FR-0782R5L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AC Odpornost 82.5 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 82.5 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film