AC0402JR-07120KL
YageoYageo
AC0402JR-07120KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0402JR-07120KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 120K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AC0402JR-07120KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0402JR-07120KL
Številka dela AC0402JR-07120KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 120K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12538241 pcs Podatkovni list AC0402JR-07120KL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AC Odpornost 120 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 120 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film