AC0402JR-071R8L
YageoYageo
AC0402JR-071R8L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0402JR-071R8L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.8 OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AC0402JR-071R8L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0402JR-071R8L
Številka dela AC0402JR-071R8L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.8 OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18490296 pcs Podatkovni list AC0402JR-071R8L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija AC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca AC0402JR-071R8L Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 1.8 Ohm ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 1.8 OHM 5% 1/16W 0402 Premaz, tip ohišja Thick Film