AC0402JR-0751KL
YageoYageo
AC0402JR-0751KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0402JR-0751KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 51K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AC0402JR-0751KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0402JR-0751KL
Številka dela AC0402JR-0751KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 51K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15913202 pcs Podatkovni list AC0402JR-0751KL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AC Odpornost 51 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena AC0402JR-0751KL-ND
YAG3551TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 51 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film