AC0402JR-076K8L
YageoYageo
AC0402JR-076K8L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0402JR-076K8L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 6.8K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AC0402JR-076K8L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0402JR-076K8L
Številka dela AC0402JR-076K8L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 6.8K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15036646 pcs Podatkovni list AC0402JR-076K8L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AC Odpornost 6.8 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)