AC0402JRNPO9BN150
YageoYageo
AC0402JRNPO9BN150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0402JRNPO9BN150
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 15PF 50V NPO 0402
Podatkovni listi: AC0402JRNPO9BN150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0402JRNPO9BN150
Številka dela AC0402JRNPO9BN150 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 15PF 50V NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5965445 pcs Podatkovni list AC0402JRNPO9BN150.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 311-3611-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije Automotive