AC0603FR-0749K9L
YageoYageo
AC0603FR-0749K9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0603FR-0749K9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 49.9K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AC0603FR-0749K9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603FR-0749K9L
Številka dela AC0603FR-0749K9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 49.9K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8767165 pcs Podatkovni list AC0603FR-0749K9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AC Odpornost 49.9 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)