AC0603FR-0769K8L
YageoYageo
AC0603FR-0769K8L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0603FR-0769K8L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 69.8K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AC0603FR-0769K8L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603FR-0769K8L
Številka dela AC0603FR-0769K8L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 69.8K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8538892 pcs Podatkovni list AC0603FR-0769K8L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AC Odpornost 69.8 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 69.8 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film