AC0603JR-0724KL
YageoYageo
AC0603JR-0724KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0603JR-0724KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 24K OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AC0603JR-0724KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603JR-0724KL
Številka dela AC0603JR-0724KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 24K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15466461 pcs Podatkovni list AC0603JR-0724KL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca AC0603JR-0724KL Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 24k Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 24K OHM 5% 1/10W 0603 Premaz, tip ohišja Thick Film