AC0603KRX7R7BB393
pregled izdelka
Številka dela: AC0603KRX7R7BB393
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 16V X7R 0603
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603KRX7R7BB393
Številka dela AC0603KRX7R7BB393 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.039UF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2857867 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.039µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije Automotive