AC0603KRX7R8BB682
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0603KRX7R8BB682
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 6800PF 25V X7R 0603
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603KRX7R8BB682
Številka dela AC0603KRX7R8BB682 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 6800PF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4440077 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije Automotive