AC0805FR-071K07L
YageoYageo
AC0805FR-071K07L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0805FR-071K07L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: AC0805FR-071K07L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC0805FR-071K07L
Številka dela AC0805FR-071K07L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4423558 pcs Podatkovni list AC0805FR-071K07L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AC Odpornost 1.07 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.07 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film