AC0805JRNPO9BN330
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0805JRNPO9BN330
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 33PF 50V C0G 0805
Podatkovni listi: AC0805JRNPO9BN330.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0805JRNPO9BN330
Številka dela AC0805JRNPO9BN330 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 33PF 50V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2988044 pcs Podatkovni list AC0805JRNPO9BN330.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 33pF Aplikacije Automotive