AC0805JRNPOYBN102
YageoYageo
AC0805JRNPOYBN102 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0805JRNPOYBN102
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 1000PF 250V NP0 0805
Podatkovni listi: AC0805JRNPOYBN102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0805JRNPOYBN102
Številka dela AC0805JRNPOYBN102 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 1000PF 250V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1308549 pcs Podatkovni list AC0805JRNPOYBN102.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 250V
Toleranca 1000pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AC Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 311-3141-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Številka izdelka proizvajalca AC0805JRNPOYBN102
Vodilni stil 0.037" (0.95mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 1000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 1000PF 250V NP0 0805