AC1206FR-0726K1L
YageoYageo
AC1206FR-0726K1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC1206FR-0726K1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 26.1K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: AC1206FR-0726K1L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC1206FR-0726K1L
Številka dela AC1206FR-0726K1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 26.1K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6588418 pcs Podatkovni list AC1206FR-0726K1L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AC Odpornost 26.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 26.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film