AC1206JKNPOZBN221
YageoYageo
AC1206JKNPOZBN221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC1206JKNPOZBN221
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 220PF 630V NPO 1206
Podatkovni listi: AC1206JKNPOZBN221.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC1206JKNPOZBN221
Številka dela AC1206JKNPOZBN221 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 220PF 630V NPO 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 404900 pcs Podatkovni list AC1206JKNPOZBN221.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-3189-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 220pF Aplikacije Automotive