AC2010FK-0712R1L
YageoYageo
AC2010FK-0712R1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC2010FK-0712R1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 12.1 OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: AC2010FK-0712R1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC2010FK-0712R1L
Številka dela AC2010FK-0712R1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 12.1 OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2025374 pcs Podatkovni list AC2010FK-0712R1L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija AC Odpornost 12.1 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena AC2010FK-0712R1L-ND
YAG5491TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 12.1 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film