AC2512FK-0764K9L
YageoYageo
AC2512FK-0764K9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC2512FK-0764K9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 64.9K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: AC2512FK-0764K9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC2512FK-0764K9L
Številka dela AC2512FK-0764K9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 64.9K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1002221 pcs Podatkovni list AC2512FK-0764K9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija AC Odpornost 64.9 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 64.9 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film