AC2512JK-07470RL
YageoYageo
AC2512JK-07470RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC2512JK-07470RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 470 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: AC2512JK-07470RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC2512JK-07470RL
Številka dela AC2512JK-07470RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 470 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1041992 pcs Podatkovni list AC2512JK-07470RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija AC Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena AC2512JK-07470RL-ND
YAG4062TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 470 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film