AF0402FR-0730K9L
YageoYageo
AF0402FR-0730K9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AF0402FR-0730K9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 30.9K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AF0402FR-0730K9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AF0402FR-0730K9L
Številka dela AF0402FR-0730K9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 30.9K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4412502 pcs Podatkovni list AF0402FR-0730K9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AF Odpornost 30.9 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 30.9 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film