AF122-FR-0790K9L
pregled izdelka
Številka dela: AF122-FR-0790K9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 90.9K OHM 0404
Podatkovni listi: AF122-FR-0790K9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AF122-FR-0790K9L
Številka dela AF122-FR-0790K9L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 2 RES 90.9K OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1215445 pcs Podatkovni list AF122-FR-0790K9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0404 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija AF122 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 90.9k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) natančen opis 90.9k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex