AF164-FR-071K1L
YageoYageo
AF164-FR-071K1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AF164-FR-071K1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206
Podatkovni listi: AF164-FR-071K1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AF164-FR-071K1L
Številka dela AF164-FR-071K1L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1128321 pcs Podatkovni list AF164-FR-071K1L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija AF164 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.1k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 1.1k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals