AHA500FB-0R21
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHA500FB-0R21
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.21 OHM
Podatkovni listi: AHA500FB-0R21.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHA500FB-0R21
Številka dela AHA500FB-0R21 Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.21 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83367 pcs Podatkovni list AHA500FB-0R21.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHA
Odpornost 210 mOhms Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 210 mOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
Sestava Wirewound Premaz, tip ohišja Aluminum
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AHA500FB-0R2
AHA500FB-0R2
Proizvajalci: Yageo
Opis: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 1