AHA80AFB-205R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHA80AFB-205R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RESISTOR CHASSIS MOUNT 205 OHM 1
Podatkovni listi: AHA80AFB-205R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHA80AFB-205R
Številka dela AHA80AFB-205R Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 205 OHM 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14350 pcs Podatkovni list AHA80AFB-205R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Odpornost 205 Ohms Moč (Watts) 80W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Vodilni stil M5 Threaded Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 205 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor