AHB10BFB-12R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHB10BFB-12R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RESISTOR CHASSIS MOUNT 12 OHM 1%
Podatkovni listi: AHB10BFB-12R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHB10BFB-12R
Številka dela AHB10BFB-12R Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 12 OHM 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7856 pcs Podatkovni list AHB10BFB-12R.pdf
Toleranca ±1% Velikost / dimenzija 3.858" L x 1.890" W (98.00mm x 48.00mm)
Serija AHB Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 100W Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Vodilni stil M4 Threaded Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor