AHP500FB-10R
YageoYageo
AHP500FB-10R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHP500FB-10R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES CHAS MNT 10 OHM 1% 5W
Podatkovni listi: AHP500FB-10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
576 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHP500FB-10R
Številka dela AHP500FB-10R Proizvajalec Yageo
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 1% 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89069 pcs Podatkovni list AHP500FB-10R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Vodilni stil Wire Leads Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor