AHP500JB-0R47
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHP500JB-0R47
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.47 OHM
Podatkovni listi: AHP500JB-0R47.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHP500JB-0R47
Številka dela AHP500JB-0R47 Proizvajalec Yageo
Opis RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.47 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111391 pcs Podatkovni list AHP500JB-0R47.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Odpornost 470 mOhms Moč (Watts) 5W
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470 mOhms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound