AR0402FR-075M1L
YageoYageo
AR0402FR-075M1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AR0402FR-075M1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 5.1M OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: AR0402FR-075M1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AR0402FR-075M1L
Številka dela AR0402FR-075M1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5.1M OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1249753 pcs Podatkovni list AR0402FR-075M1L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AR Odpornost 5.1 MOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 5.1 MOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film