AR0603FR-073K01L
YageoYageo
AR0603FR-073K01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AR0603FR-073K01L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AR0603FR-073K01L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AR0603FR-073K01L
Številka dela AR0603FR-073K01L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1045877 pcs Podatkovni list AR0603FR-073K01L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AR Odpornost 3.01 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 3.01 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film