AR0603JR-075M6L
YageoYageo
AR0603JR-075M6L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AR0603JR-075M6L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 5.6M OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: AR0603JR-075M6L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AR0603JR-075M6L
Številka dela AR0603JR-075M6L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5.6M OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1782994 pcs Podatkovni list AR0603JR-075M6L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AR Odpornost 5.6 MOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 5.6 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film