AR0805FR-0784K5L
YageoYageo
AR0805FR-0784K5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AR0805FR-0784K5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 84.5K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: AR0805FR-0784K5L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AR0805FR-0784K5L
Številka dela AR0805FR-0784K5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 84.5K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 829813 pcs Podatkovni list AR0805FR-0784K5L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AR Odpornost 84.5 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 84.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film