AT1206BRD074K53L
YageoYageo
AT1206BRD074K53L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT1206BRD074K53L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: AT1206BRD074K53L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT1206BRD074K53L
Številka dela AT1206BRD074K53L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 444681 pcs Podatkovni list AT1206BRD074K53L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AT Odpornost 4.53 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 4.53 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film