BPF1608LM17R2400A
YageoYageo
BPF1608LM17R2400A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BPF1608LM17R2400A
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka BAND PASS FILTER 2.45G
Podatkovni listi: BPF1608LM17R2400A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BPF1608LM17R2400A
Številka dela BPF1608LM17R2400A Proizvajalec Yageo
Opis BAND PASS FILTER 2.45G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216858 pcs Podatkovni list BPF1608LM17R2400A.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija 1608
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 311-1560-2
CFL4111515172454K
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 2.7dB Višina (maks.) 0.026" (0.65mm)
Pogostost 2.45GHz Center Vrsta filtra Band Pass