CC0100MRX5R5BB104
YageoYageo
CC0100MRX5R5BB104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0100MRX5R5BB104
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005
Podatkovni listi: CC0100MRX5R5BB104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0100MRX5R5BB104
Številka dela CC0100MRX5R5BB104 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2657528 pcs Podatkovni list CC0100MRX5R5BB104.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena 311-1576-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric) Zmogljivost 0.1µF