CC0201BRNPO9BN2R2
YageoYageo
CC0201BRNPO9BN2R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0201BRNPO9BN2R2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 50V NPO 0201
Podatkovni listi: CC0201BRNPO9BN2R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0201BRNPO9BN2R2
Številka dela CC0201BRNPO9BN2R2 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.2PF 50V NPO 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3393571 pcs Podatkovni list CC0201BRNPO9BN2R2.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 311-3665-2
CC0201BRNPO9BN2R2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 2.2pF