CC0201DRNPO9BN6R0
YageoYageo
CC0201DRNPO9BN6R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0201DRNPO9BN6R0
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 6PF 50V NPO 0201
Podatkovni listi: CC0201DRNPO9BN6R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0201DRNPO9BN6R0
Številka dela CC0201DRNPO9BN6R0 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 6PF 50V NPO 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5996621 pcs Podatkovni list CC0201DRNPO9BN6R0.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 6pF Aplikacije General Purpose