CC0201JRX7R6BB472
YageoYageo
CC0201JRX7R6BB472 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0201JRX7R6BB472
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 4700PF 10V X7R 0201
Podatkovni listi: CC0201JRX7R6BB472.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
105000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0201JRX7R6BB472
Številka dela CC0201JRX7R6BB472 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 4700PF 10V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3979000 pcs Podatkovni list CC0201JRX7R6BB472.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose