CC0201KRX7R7BB331
YageoYageo
CC0201KRX7R7BB331 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0201KRX7R7BB331
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 330PF 16V X7R 0201
Podatkovni listi: CC0201KRX7R7BB331.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0201KRX7R7BB331
Številka dela CC0201KRX7R7BB331 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 330PF 16V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5784934 pcs Podatkovni list CC0201KRX7R7BB331.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 311-3696-2
CC0201KRX7R7BB331-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 330pF